Useroam Hotspot

Yasaya Uygun

Useroam güvenlik duvarlarınızı 5651 yasasına uygun hale getirir ve misafirlerinizi internet erişimlerini kontrol altına alır.

Özelleştirme

Useroam misafir ekranlarının tamamiyle özelleştirebilirsiniz. Arkaplan, logo, renkler ve içerikleri dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Güvenlik

Useroam T.C. no doğrulama, yabancı kimlik doğrulama, cep telefonu doğrulaması ile misafirlerinize güvenli bir internet sağlar.

 

 

Useroam yönetim paneli
  • Useroam ‘u keşfedin

Demo sayfamızı ziyaret ederk Useroam dünyasını keşfedebilirsiniz.

Yönetim paneli için;

Kullanıcı adı: admin

Şifre: admin

USEROAM YÖNETİM PANELİ  

USEROAM MİSAFİR EKRANI

Useroam Başka Neler Yapabilir?

graphic

Misafir Kayıt

Misafirlerinizin Wifi şifresi nedir sorusundan sıkıldınız mı?

Useroam otomatik kayıt seçenekleri ile Wifi şifresi nedir sorusunu ortadan kaldırıyor.

Useroam ile misafirleriniz için T.C. kimlik numaralarıyla, yabancı kimlik numaralarıyla, cep telefonu sms doğrulaması ile, sosyal medya hesaplarıyla veya sizin dilediğiniz gibi oluşturabileceğiniz kuponlarla internet erişimi sağlayabilirler.

Özelleştirme

Useroam siz nasıl isterseniz öyle

Useroam ‘da misafir kayıt ekranlarını dilediğiniz gibi özelleştirebilir, dilediğiniz kadar dil ekleyebilirsiniz.

Her ekran için farklı farklı özelleştirme yapabilir. Reklam modülleri sayesinde dilediğiniz reklamları misafirlerinize gösterebilirsiniz

Entegrasyon

Misafirlerinizi yormayın,Useroam yazılımlarınıza bağlansın

Useroam kullandığınız programlara entegre olarak kullanıcı bilgilerini okur ve misafirlerinizi yormadan internet erişim hesaplarını açar.

Useroam, dünyada ve ülkemizde yaygın olarak kullanılan Elektra, Fidelio, Opera, Amonra, Sentez gibi birçok otel programı ile entegre olarak çalışabilmektedir. Bu programların veritabanında yer alan bilgileri kullanarak güvenlik duvarı üzerinden önceden belirlenen erişim politikaları ile güvenli bir şekilde internete erişmelerine imkan sağlar. Useroam üzerindeki E-posta toplama seçeneğini kullanarak müşterilerinizin e-posta bilgilerini kayıt altına alabilir, bu adresleri kampanya ve benzeri duyurularınız için kullabilirsiniz. Detaylı raporlama özelliği sayesinde misafirlerinizin internet kullanımları hakkında rapor oluşturabilirsiniz.

Useroam hangi programlar entegre olabilir?

Useroam izin verilen tüm programlar ile entegre olabilir.Kullandığınız program MySQL,MSSQL,TXT,XML,API,ORACLE ve benzeri veritabanı veya dosya erişimine izin verdiği takdirde Useroam entegre olabilir.

Basic ve Extended için işletim sistemi gerekli mi?

Hayır Useroam kendi işletim sistemine sahip olduğundan size ekstradan bir lisans maliyeti daha oluşmamaktadır. ISO olarak dilediğiniz makine veya sanallaştırma üzerinde kurulum yapabilirsiniz.

Useroam hangi güvenlik duvarlarıyla uyumlu?

Useroam şimdilik Sophos XG UTM, Sonicwall, Cyberoam, Fortinet güvenlik duvarlarıyla ve TP Link access point ile uyumludur. Ancak diğer markalar içinde geliştirmelerimiz devam etmektedir.