Sophos RED

Önemli Noktalar

  Güvenli ağınızı herhangi bir konuma kolayca genişletin

  Her türde konumlandırmaya uyan iki model: RED 15 ve RED 50

  En güçlü AES- 256bit şifreleme

  Sophos Kablosuz Erişim Noktaları ile sorunsuz çalışır

  Aynı korumayı mevcut konumların hepsine uygulayın yada gereksinimlerinizi karşılamak için özelleştirin

  Otomatik güncellemeler sayesinde kolaybakım

Tak ve koru şeklinde konumlandırma

Sophos RED, güvenli ağınızı diğer konumlara kolayca genişletir. Uzak konumda herhangi bir teknik beceri gerektirmez; sadece RED cihaz kimliğinizi Sophos cihazınıza girin ve onu ilgili yere gönderin. İnternet’ e bağlantı yapılır yapılmaz güvenlik duvarınıza bağlanır ve güvenli bir özel VPN tüneli oluşturur. İşlem bu kadar kolaydır.

Esnek yapılandırma

Uzak ağın DHCP ve diğer ağ elemanlarını kontrol ederek, uzak konumdan gelen tüm trafiği güvenlik duvarına tünellemek için RED cihazlarınızı ayarlayın. Ya da uzak konumdan doğrudan İnternet erişimini etkinleştirirken, sadece RED yoluyla ofisler arası ağ trafiğini yönlendirmeyi seçin.

Güvenli şifrelenmiş tünel

Kurcalama ve hack önleyici, güvenli bir bağlantıyı temin ederek, RED ile güvenlik duvarınız arasındaki tüm veriler, en güçlü AES-256 düzeyleri ile şifrelenir. En son XG ve SG Serimizle şifreleme performansı, bu koruma düzeyini tamamen şeffaf hale getirir.

Kolay merkezi yönetim

RED, uzak konumlarınıza bağlanan, verimli bir sanal Ethernet kablosu olduğundan, dağıtık ağınızın merkezi yönetimi, sanki tek bir yeri yönetiyormuş gibi kolay olur. Hem yerel hem de uzak trafik boyunca, aynı güvenlik duvarını, web ve diğer güvenlik ilkelerini uygulamayı seçebilirsiniz. Ya da konuma göre size özel ilkeler oluşturabilirsiniz.

page1image1791072

RED’inizi seçin

RED 15 ve RED 50 cihazlarımız, en son kurumsal ölçek ve yüksek hızlı ağ platformları üstüne inşa edilmiştir. Herhangi bir Sophos UTM/güvenlik duvarı cihazı ile (donanım, yazılım, sanal ya da Bulut) ile birlikte çalışırlar.

Sophos Kablosuz Erişim Noktalarının tüm serisi, ayıca Sophos RED ile uyumludur.

Lisanslama

Bir Sophos RED kullanmak için, ya Sophos UTM ya da Sophos XG Firewall için aktif bir Ağ Koruması aboneliğine gerek duyarsınız.