HAKKIMIZDA

Sektörün öncü firmalarının ürünlerini bünyesinde barındıran; güvenlik, yazılım ve donanım ürünleri alanında sektörde 10 yılı aşkın süredir deneyimli kadrosu ile hizmet vermeye devam eden GVG Bilişim Hizmetleri sizlere en iyi hizmeti sunmak için kurulmuştur.

İhtiyacınıza yönelik yazılımın network mimarisi içinde yapılandırılması, her yönden güvenli bir yapı için ön tespitlerde bulunulması, hizmetin belirlenmesi ve satışın sonlandırılması aşamalarında müşterilerimize destek vermek ve sorunsuz hizmet sunmak için varız.

GVG Bilişim olarak maksimum düzeyde güvenlik hizmeti sunmaktayız.

Sektörde öncü markalar ile çalışan bir güvenlik yazılım, danışmanlık şirketi olarak ürün yelpazemizde en güvenilir, en kaliteli, en yenilikçi, rakipsiz ürünleri bulundurmaktayız.

Müşterilerimizi; bu markalar ile sürekli çevrimiçi işbirliği anlayışı içinde, bünyesindeki nitelikli personeli aracılığıyla uygun olan en güvenilir, en uygun güvenlik çözümü ile korumaktayız. Maksimum müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla her zaman Müşterilerimize kendilerini güvende hissetmelerini sağlamaktayız.

Profesyonel personelimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini analiz ettikten sonra ihtiyaç duyulan ağ mimarisinin oluşturulması aşamasından başlayarak gerekli tüm güvenlik uygulamaları ile sistemin sürekliliğini sağlamaktayız.

Verilerinizi; açık ve üstünde çalışmakta olduğunuz uygulamalarınız dahil tüm sistemin sürekli yedeğini alarak, bu verilerin sistem çökmesi, HDD hataları vb durumlarda dahi geri kazanılmasını sağlayarak, verilerinizi yüksek düzeyde şifreleyerek erişim hakkını mülkiyete dönüştürerek, network manager vb çözümler ile ağ üzerinde yönetim imkanı kazandırarak, anti-virüs çözümleri ile de ağ güvenliğini tamamlayarak sizleri güvenli günler sloganı ile koruyoruz.

2009 Yılından bu yana Kaspersky Anti-Virus ürünlerinin İç Anadolu Bölgesi satıcısı ve bu bölgede teknik destek servisi olarak hizmet sunmaktayız.

2010 yılından bu yana  ise Kaspersky Premier Business Reseller olarak hizmet vermekteyiz.

Referans listemizi görmek için tıklayın