BAKIM ANLAŞMASI

Bakım Anlaşması ve danışmanlık hizmetleri

GVG bilişimin koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı danışmanlık hizmetleri genel hatlarıyla ikiye ayrılır; Şirketinizin ihtiyaçlarına göre projelendirme ve projenin sonlandırılması diğeri ise yıllık bakım anlaşmasıyla şirketinize danışmanlık hizmeti vermek ve projelerin kurulumlarını yapmaktır.

Şirketinizin ihtiyaçlarına göre teknoloji alt yapınıza yatırım yapacaksanız eğer;

Firmanızın ihtiyaçlarınızın analizi, doğru ürünün seçimi, kurulumların yapılandırılması, sistemi yönetecek yada projenin bitişinden sonra kontrolünü sağlayacak kişinin eğitimine kadar devam eder.

Eğer firmalar isterse projelerin devamında ve IT alt yapısınıda kapsayan anlaşmalar yapmakta bu anlaşmalar süresince tüm hizmetler ve kontroller bizim tarafımızdan size raporlanarak yapılmaktadır.

Danışmanlık hizmetini kapsayan bir anlaşma yaptığınız takdirde Bilgi Teknolojileri Alt yapınızın tüm işleyişi, güvenliği ve gelişimi bizim sorumluluğumuzda olmaktadır.

Serverlardan , kullanacağınız UPS , kablolama , veri güvenliği, Anti-Virüs korumanız ve backup sistemlerine kadar her konuda size yardım etmek ve işleyişini her daim sağlamak bizim görevimiz.

Danışmanlık hizmetinin Kapsamında ihtiyaçınız olan ürünün belirlenmesi , kurulumu , her daim aynı performans ile sağlanması , şirketinizin ürünlerinin sigortalanması , herhangi bir arızada garanti takibi ve yerine bir başka cihazın konması, backuplarınızın bir başka yerde daha güvenli saklanması, Bilgi Teknolojileri departmanında çalışan personelinizin düzenli seminer ve eğitimlere gönderilmesine kadar şirketinizi ilgilendiren ve bizim hizmet verdiğimiz konulara giren her alanı kapsamaktadır.

Bakım anlaşması teklifi için tıklayın